Najlepszy zamiennik ekogroszku „Twój Dom”

Jeżeli masz problem z zakupem opału (węglą, ekogroszku) w rozsądnej cenie najlepszą alternatywą będzie zakup tego węgla.

Sklep PGG nie chce działać jak powinien a ekogroszku tam jak kot napłakał i nie idzie się w ogóle dostać dlatego ten opał może być nejlepszą alternatywą.

Ja sam zakupiłem do domu i jestem zadowolony, pali się dobrze w piecu z podajnikiem, nie ma większych problemów, myślę że zimą również ich nie będzie, jest sporo miału ale i też ekogroszku w normalnym rozmiarze. W obecnej chwili w tej cenie nie da się znaleźć niczego lepszego.

Cena jest wraz z dostawą do domu na palecie, której nie trzeba zwracać. W PGG mamy kilka stów taniej ale raz że nie da się kupić, 2 dodatkowo trzeba zapłacić za transport paletą.

Można spokojnie kupić na raty jeśli nie ma się całej gotówki do wydania. Raty obsługuje PayU więc powinno pójść gładko

Nad całą transakcją czuwa platforma więc w razie problemów ze sprzedawcą będzie miał kto pomóc. Ja żadnych problemów nie miałem. Ekogroszek miał przyjść po kilkunastu dniach ale zaraz po zakupie dostałem telefon że będzie szybciej i kurier zjawił się po 4 dniach.

W zwykłym piecu nie wiem czy to się będzie paliło także jeśli nie masz takiego z podajnikiem radziłbym się zastanowić. Trzeba by palić od góry i mógłby być z tym problem

Worki mogły by być lepsze no ale to przecież nie o to chodzi. Niestety przy znoszeniu węgla z uwagi na ich jakość będzie się trzeba trochę pobrudzić.

Ciekawy jestem waszych opinii na temat tego węgla jeśli je macie piszcie jak sprawuje się on w waszym piecu i czy zastąpicie tą mieszanką ekogroszek w tym roku.

Najlepszy zamiennik ekogroszku „Twój Dom”
Najlepszy zamiennik ekogroszku „Twój Dom”
1779

  1. Właśnie kliknąłem i zamówiłem mam nadzieję że się będzie dobrze paliło, wzięłam jedną tonę na próbę, ale będę potrzebował minimum 3. Zobaczymy ile wart jest ten „Pan groszek”

  2. Mogę polecić, aj tej zimy będę palił tym, też najpierw wziąłem jedną tonę a później dokupiłem więcej, nie jest to prawdziwy ekogroszek, ale ciepło w domu najważniejsze.

  3. Czy trzeba będzie przestawić piec aby tym palić, do tej pory paliłem ekogroszkiem czarna perła ?

  4. Przy każdej zmianie opału należy przestawić piec, ekogroszek ekogroszkowi nie równy i spala się inaczej w zależności od tego z jakiej firmy pochodzi, czy z jakiej kopalnii.

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0