Piecyk gazowy do mieszkania w bloku / domu

Jeśli boisz się że nie będzie czym ogrzać mieszkania lub domu to piecyk gazowy może być dobrym rozwiązaniem, przy zastosowaniu katalizatora zapach nie będzie aż tak nieprzyjemny a koszty stosunkowo niskie względem tych które teraz się pojawiły. Drzewo jest drogie, węgiel kosmicznie drogi o pelecie już nie wspominając.

Piece gazowe zapewniają ciepło bez prądu i są wygodną alternatywą podczas mroźnych zimowych nocy. Jeśli chodzi o instalację, są one bardziej elastyczne niż piece na drewno. Można je instalować na drewnianych podłogach i umieszczać przy ścianach bez konieczności stosowania specjalnych zabezpieczeń.

Piece gazowe są jednym z najwygodniejszych i najtańszych w utrzymaniu rozwiązań grzewczych dla domu. Zamieniają prawie dziewięćdziesiąt procent zużywanego paliwa na ciepło użytkowe, eliminując potrzebę używania drewna lub sprzątania popiołu. Ponadto wyglądają świetnie i zapewniają wrażenie autentycznego ognia opalanego drewnem bez bałaganu.

Gaz też straszą że podrożeje, ale jako że mam od 10 lat samochód na gaz, ciągle słyszę to samo.

Szczególnie polecam piecyk gazowy firmy Maltec, 4,2 KW, który w wskazanym zestawie z erli ma już wszystko w komplecie i można go kupić za niskie pieniądze, na raty również jak ktoś nie chce wydawać tych 400 zł odrazu.

Piecyk sprawdzi się jeśli mamy do ogrzania jeden pokój w innym niekoniecznie będzie ciepło.

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0