PIES ODSTRASZACZ ULTRADŹWIĘKOWY ANTY-SZCZEKA URZĄDZENIE SZKOLENIOWE

Aliexpress
Deal Score0
Deal Score0

To urządzenie do kontroli antyszczekiwania jest zaawansowanym sprzętem do szkolenia psa w zakresie posłuszeństwa. Wykracza poza szkolenie klikerowe i pomaga trenować dobre zachowanie.

Urządzenia kontrolujące szczekanie emitują niesłyszalny dźwięk, który psy tylko słyszą, w zakresie od 35 do 45 HKZ. Nasze urządzenia do kontroli szczekania psów mogą być używane do odstraszania agresywnych psów. Posiadają one dwa nadajniki, które mogą osiągnąć zasięg 50 stóp.
Nasz ręczny system kontroli szczekania psów jest lekki i przenośny. Stymuluje on psy za pomocą dźwięku, którego człowiek nie jest w stanie wykryć.

Nasze elektroniczne klikery do szkolenia psów można zabrać ze sobą gdziekolwiek się wybierasz, czy to do parku dla psów, samochodu, czy na ulubiony szlak turystyczny.

Urządzenie antyszczekające pomaga poprawić naturalne zachowanie i zapewnia bezpieczeństwo w ciemnych warunkach dzięki jasnej latarce LED. To urządzenie antyszczekowe jest idealne na nocne spacery i w warunkach słabego oświetlenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0