Promocja Kask rowerowy POC TECTAL RACE SPIN NFC wyprzedaż przecena

Deal Score0
935.0 PLN 1100.0 PLN Kup teraz
Deal Score0
935.0 PLN 1100.0 PLN Kup teraz

Super okazja na Kask rowerowy POC TECTAL RACE SPIN NFC. POC TECTAL RACE SPIN NFC to zaawansowany kask rowerowy MTB z wbudowanym chipem NFC Medical ID dającym ratownikom dostęp do Twoich danych medycznych na miejscu wypadku. Wbudowany w kask reflektor RECCO pomaga ratownikom łatwiej Cię znaleźć. Chip NFC można łatwo odczytać, trzymając smartfon obsługujący NFC nad kaskiem, aby natychmiast przekazać ratownikom informacje, których potrzebują na miejscu zdarzenia i wesprzeć ich w dokonywaniu najlepszych ocen dotyczących leczenia w kluczowej „złotej godzinie” bezpośrednio po wypadku.
Kask zaprojektowany z myślą o agresywnej jeździe ścieżkowej (trail) i enduro. Idealnie nadaje się także do górskiej turystyki rowerowej i startów w zawodach.
Za sprawą mocno rozbudowanej konstrukcji okolic potylicy, TECTAL RACE SPIN NFC oferuje zwiększoną ochronę tyłu głowy niż tradycyjne modele górskich kasków. Odznacza się także wyjątkowo wydajnym systemem wentylacji, który opracowano na podstawie testów w tunelu aerodynamicznym.
System aramidowych mostów w tym modelu, spaja całość konstrukcji, oraz odpowiada za wytrzymałość i niezawodność kasku. Najbardziej jednak innowacyjnym elementem tego modelu jest zastosowanie technologii SPIN (Shearing Pad Inside). Mowa o opatentowanym systemie silikonowych wkładek, których zadaniem jest przeciwdziałanie efektom wypadków, podczas których głowa jest uderzana pod kątem (ukośnie). W trakcie wypadku system SPIN umożliwia rotację kasku względem głowy. W rezultacie redukuje siłę uderzenia i lepiej chroni mózg.
Wzmocniona pianka EPS zapewnia wysoki poziom ochrony, a konstrukcja skorupy unibody, dodatkowo poprawia właściwości ochronne i integralność konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi.
Lekki i intuicyjny w użyciu system regulacji obwodu pozwala na wygodne i bezpieczne dopasowanie kasku do kształtu głowy. Model TECTAL RACE SPIN NFC posiada regulowany i wymienny daszek. Z tyłu kasku znajduje się także specjalny uchwyt do mocowania gogli.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0