Promocja Kompresyjne spodenki biegowe COMPRESSPORT RUN UNDER CONTROL 2020 wyprzedaż przecena

Deal Score0
342.0 PLN 380.0 PLN Kup teraz
Deal Score0
342.0 PLN 380.0 PLN Kup teraz

Super okazja na Kompresyjne spodenki biegowe COMPRESSPORT RUN UNDER CONTROL 2020. RUN UNDER CONTROL to kolejna generacja cieszących się dużym uznaniem kompresyjnych spodenek biegowych. Dzięki właściwościom elastycznego materiału i zastosowanej kompresji zapewniają mięśniom niezbędne wsparcie. Zastosowana w spodenkach kompresja skutecznie poprawia krążenie krwi. W rezultacie pomaga w natlenieniu mięśni i sprawia, że mniej się męczą. Stymulacja tego typu wpływa także na szybszy proces regeneracji.
Termoaktywny materiał, z którego zostały wykonane sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha. Dzięki perforowanym strefom w nogawkach spodenki gwarantują znakomitą wentylację i zapobiegają przegrzaniu mięśni.
Ich dopasowany krój i rozciągliwy materiał zapewniają całkowitą swobodę ruchu. Gwarantują także, że spodenki pewnie leżą i nie zmieniają swojego położenia nawet w trakcie szybkiego biegu. Dzięki płaskim szwom nie narażają również na ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych otarć i podrażnień.
RUN UNDER CONTROL to bezkompromisowe spodenki dla najbardziej wymagających.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0