ExpiredRobot planetarny z blenderem kielichowym, SKMP 1300 D3, 1300 W

* Najniższa cena z ostatni 30 dni

Jesteś gotowy podnieść swoje umiejętności kulinarne na wyższy poziom? Zaprezentuję Ci narzędzie, które stanie się Twoim najlepszym kulinarnym sprzymierzeńcem.

Potężna Wydajność: Wyposażony w wydajny silnik o mocy 1300 W, ten robot kuchenny sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Czy to twarde ciasto, czy lekki krem, z łatwością poradzi sobie z każdym wyzwaniem.
Wszechstronność w Użytkowaniu: Oferta 10-stopniowej regulacji prędkości wraz z dodatkową funkcją turbo pozwala na precyzyjne dostosowanie prędkości do potrzeb danego przepisu.
Miska o Dużej Pojemności: Użytkownicy pokochają dużą, wykonaną ze stali szlachetnej miskę o pojemności 6,3 l. Jest ona zdejmowana, co ułatwia jej czyszczenie.
Praktyczne Funkcje: Wychylne ramię z przyciskiem odblokowującym sprawia, że wymiana akcesoriów staje się dziecinnie prosta.
Wysokiej Jakości Akcesoria: Robot wyposażony jest w hak do ugniatania oraz mieszadło z powłoką Teflon®, co zapobiega przywieraniu. Dodatkowo, nasadka miksera z nożami ze stali szlachetnej i pokrywką z otworem do napełniania jest idealna do przygotowywania różnorodnych potraw.
Bezpieczeństwo: Ochrona przed przegrzaniem zapewnia dłuższą żywotność urządzenia oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu.
Dodatkowe Elementy: W zestawie znajdziesz także osłonę przed zachlapaniem z otworem do napełniania, szklany pojemnik do mieszania, haki do ugniatania, trzepaczkę do ubijania i mieszadło.
Dane techniczne:

Moc: 1300 W
Pojemność miski do mieszania: 6,3 l
Pojemnik do miksowania: 1,5 l
Z SILVERCREST SKMP 1300 D3 każda potrawa stanie się prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej. Skorzystaj z profesjonalizmu w swojej kuchni!

Robot planetarny z blenderem kielichowym, SKMP 1300 D3, 1300 W
Robot planetarny z blenderem kielichowym, SKMP 1300 D3, 1300 W
629 699 *

Szperamy.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Compare items
  • Total (0)
Compare
0